Miasto:
   Tel: 696 776 100
   Cena: 5500 zł
   strona: makemefeel.pl
   e-mail: wyślij wiadomość
ZAPRASZAMY NA NASZEGO FANPAGE'A FACEBOOK https://www.facebook.com/makemefeel ILOŚĆ WOLNYCH TERMINÓW OGRANICZONA

Profil

Gramy na:
Gramy od: 2008
Skład: 5 osób
Jeżeli szukacie profesjonalnej oprawy muzycznej to właśnie ją znaleźliście!

Jesteśmy zespołem muzycznym, który ma duże doświadczenie w swojej branży. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy profesjonalną obsługę muzyczną Waszej uroczystości oraz całej organizacji przyjęcia od strony nie tylko muzycznej ale także fachowego prowadzenia.

Wiemy, że każdy Klient liczy się z kosztami oraz chce za przystępną cenę mieć na prawdę wyjątkowe przyjęcie. Wiemy, że ważny jest każdy szczegół - te pierwsze wrażenie jest na prawdę bardzo ważne! Dlatego jesteśmy!

Obsługujemy różne imprezy począwszy od uroczystości rodzinnych przede wszystkim wesela, imprezy firmowe, wykwintne bankiety, spotkania integracyjne, koncerty ale także różnego rodzaju bale, w tym bal sylwestrowy, bal karnawałowy, bal andrzejkowy, bal studniówkowy. Specjalizujemy się także w graniu na dużych imprezach VIP w tym także weselach VIP (szczególnie na imprezach jubileuszowych, urodzinach, otwarciach wystaw, firm itp.)
Nasze doświadczenie zdobywaliśmy także na wigiliach firmowych, imprezach noworocznych, imprezach halloween, imprezach plenerowych, dancingach.

Każdą usługę muzyczną traktujemy indywidualnie, uzgadniając z Klientem wszelkie szczegóły dotyczące danej uroczystości. Zawsze gramy i śpiewamy z pasją. Poprzez wrodzoną charyzmę mamy świetny kontakt z Gośćmi. W trakcie uroczystości weselnej organizujemy wyjątkową biesiadę między stołami. Dbamy o dobry klimat i kulturalnie prowadzimy każdą imprezę.

Gwarantujemy super zabawę, niezapomniane przeżycia oraz konkurencyjną cenę swoich usług muzycznych. Wszystko w dobrym smaku i oryginalnym stylu.

Legendarna muzyka w tle, podczas przerw.

Gramy głównie na terenie województwa mazowieckiego.
Zapraszamy na próby i na występy.

INSTRUMENTY W ZESPOLE: GITARA ELEKTRYCZNA, GITARA ELEKTRO-AKUSTYCZNA, GITARA BASOWA, PIANINO ELEKTRONICZNE, SAKSOFON ALTOWY, SAKSOFON TENOROWY, SAKSOFON SOPRANOWY, KLARNET, PERKUSJA AKUSTYCZNA

Profesjonalne nagłośnienie sceniczne, a także wysokiej klasy oświetlenie LED i inne, które tworzą świetny klimat.

Nie znaleziono żadnych utworów.

Miasta:
Województwa:
Kategorie:

Licznik odwiedzin

Wpis odwiedzono 3 071 razy

Autor wpisu: makemefeel.