Miasto: , ,
   Tel: 506 143 132
   Cena: 9500 zł
   strona: www.vocart.eu
   e-mail: wyślij wiadomość
Dobra muzyka na każdą okazję

Profil

Gramy na: , , ,
Gramy od: 2008
Skład: 6 osób
VOCART to ZESPÓŁ oraz DJ z wieloletnim doświadczeniem i z wyróżniającym się repertuarem, występujący na terenie całej Polski.

VOCART Cover Band & DJ zapewnia muzykę na imprezy firmowe, studniówki, koncerty plenerowe oraz na imprezy okolicznościowe - mamy całkowicie oddzielny repertuar i scenariusz na wesela, a nasz sposób prowadzenia imprez jest wysoko ceniony.

Oferujemy zaskakujące propozycje, świetną zabawę, żywiołowe prowadzenie przez konferansjera i wysoki poziom występów. U nas nie ma pomyłek i przypadku. Wystąpiliśmy na wielu prestiżowych imprezach w całej Polsce, co dokumentują nasze referencje i relacje z wydarzeń oraz setki zadowolonych Klientów od 2008 roku. Każdego roku odbywa się nawet ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART.

W naszej ofercie odnajdziecie wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania małej i dużej imprezy - szeroki wybór usług artystycznych oraz technikę sceniczną uznanych producentów. Znamy się na klasyce dyskotekowych hitów i na bankietowym swingu – nie boimy się także disco-polo oraz rock’a.

NASZ HIT na imprezy to ZESPÓŁ + DJ, czyli występ duetu wokalnego z półplayback’iem lub pełnego składu zespołu (6 osób 100% na żywo), zakończony występem DJ'a - dwie usługi w cenie jednej i podwójna atrakcyjność imprezy. VOCART oferuje także samodzielną usługę DJ’a.

Dysponujemy własnym nagłośnieniem i oświetleniem renomowanych producentów, które zapewnia duży zakres konfiguracji światła i dźwięku na wydarzenia z udziałem kilkuset i więcej osób.

Szczegóły na naszej stronie internetowej www.vocart.eu
FACEBOOK VOCART: https://www.facebook.com/vocart.eu
REFERENCJE: http://vocart.eu/referencje/
ZESPÓŁ: http://vocart.eu/zespol/
DJ: http://vocart.eu/dj/
KONTAKT: http://vocart.eu/kontakt/
Skype: vocart.eu
Miasta: , ,
Województwa: , ,
Kategorie: , ,

Licznik odwiedzin

Wpis odwiedzono 2 859 razy

Muzyka

Filmy

Autor wpisu: vocart.